Wtorek, 11 Maj 2021 r. ,   Alberta, Miry

Soft Skin Dermaclinic

   8
Soft skin jest kliniką, która posiada wiele specjalizacji, tj. dermatologia kliniczna, dermatologia dziecięca, dermatochirurgia, dermatoskopia, psychodermatologia, wenerologia, medycyna estetyczna oraz dietetyka. Została założona przez dr Elżbietę Wojtowicz-Prus.

Klinika charakteryzuje się holistycznym podejściem do skóry oraz jej leczenia, co oznacza, że pracujący tam eksperci uważają, że skóra jest obrazem stanu całego organizmu, dlatego dermatologie z powodzeniem łączy się z innymi specjalizacjami medycznymi. Dermatolog, dermatolog estetyczny oraz chirurg ściśle ze sobą współpracują w dobieraniu odpowiednich metod badania oraz ewentualnego usuwania występujących zmian skórnych. Poddawane opiece są również powstałe w wyniku zabiegów blizny. 

Soft Skin Dermaclinic z powodzeniem łączy usługi dermatologiczne z zabiegami estetycznymi. Dermatolog proponuje pacjentom zabiegi estetyczne, które wspomagają zalecone leczenie oraz przygotowuje odpowiednią pielęgnację, o którą pacjent będzie musiał zadbać w domu.

Dostępne usługi dermatologiczne, oferowane przez klinikę to m.in. krioterapia, leczenie brodawek wirusowych, laserowe leczenie blizn i rozstępów, leczenie grzybicy paznokci, chirurgiczne usuwanie zmian skórnych, leczenie łysienia czy zamykanie naczynek. Wśród oferowanych zabiegów medycyny estetycznej są m.in. mezoterapia igłowa czy peeling laserowy.

Klinika Soft Skin posiada najlepszych ekspertów, tj.: chirurgów, lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów, pracujących ze sobą w tym samym budynku. Znacznie ułatwia to konsultacje stanu zdrowia pacjentów.
Adres
ul. Dąbrowskiego 32/1u
50-457 Wrocław
Strona WWW
Telefon
NIP
7532154115
REGON
021847160


Wybielanie zębów jest tematem, który od paru ładnych lat wzbudza spore emocje. Sprzyjają temu stale widoczne reklamy w mediach - reklamy, na których widzimy jedynie śnieżnobiałe uśmiechy, oraz fakt, iż coraz większa liczba producentów specyfików wszelakich oferuje nam produkty...
Centrum Rehabilitacji Gawłowska we Wrocławiu, to profesjonalna i przyjazna pacjentom placówka. Oferuje kompleksową i fachową paletę zabiegów w zakresie rehabilitacji i fizjoterapii. Centrum zatrudnia wykwalifikowany personel z dużym doświadczeniem, który jest gwarancją wysokiej jakości...
Proterapeutica to specjalistyczna poradnia psychologiczno-psychiatryczna we Wrocławiu, która pod jednym adresem skupia wszystkich specjalistów mogących osobom z problemami życiowymi nieść profesjonalne wparcie. Jej doświadczona kadra składa się z terapeutów, psychologów, psychiatrów i...