Czwartek, 28 Styczeń 2021 r. ,   Radomira, Walerego

Soft Skin Dermaclinic

   10
Soft skin jest kliniką, która posiada wiele specjalizacji, tj. dermatologia kliniczna, dermatologia dziecięca, dermatochirurgia, dermatoskopia, psychodermatologia, wenerologia, medycyna estetyczna oraz dietetyka. Została założona przez dr Elżbietę Wojtowicz-Prus.

Klinika charakteryzuje się holistycznym podejściem do skóry oraz jej leczenia, co oznacza, że pracujący tam eksperci uważają, że skóra jest obrazem stanu całego organizmu, dlatego dermatologie z powodzeniem łączy się z innymi specjalizacjami medycznymi. Dermatolog, dermatolog estetyczny oraz chirurg ściśle ze sobą współpracują w dobieraniu odpowiednich metod badania oraz ewentualnego usuwania występujących zmian skórnych. Poddawane opiece są również powstałe w wyniku zabiegów blizny. 

Soft Skin Dermaclinic z powodzeniem łączy usługi dermatologiczne z zabiegami estetycznymi. Dermatolog proponuje pacjentom zabiegi estetyczne, które wspomagają zalecone leczenie oraz przygotowuje odpowiednią pielęgnację, o którą pacjent będzie musiał zadbać w domu.

Dostępne usługi dermatologiczne, oferowane przez klinikę to m.in. krioterapia, leczenie brodawek wirusowych, laserowe leczenie blizn i rozstępów, leczenie grzybicy paznokci, chirurgiczne usuwanie zmian skórnych, leczenie łysienia czy zamykanie naczynek. Wśród oferowanych zabiegów medycyny estetycznej są m.in. mezoterapia igłowa czy peeling laserowy.

Klinika Soft Skin posiada najlepszych ekspertów, tj.: chirurgów, lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów, pracujących ze sobą w tym samym budynku. Znacznie ułatwia to konsultacje stanu zdrowia pacjentów.
Adres
ul. Dąbrowskiego 32/1u
50-457 Wrocław
Strona WWW
Telefon
NIP
7532154115
REGON
021847160


Ocena możliwości przystosowawczych do warunków życia w określonych populacjach pradziejowych stanowi ważny element współczesnych analiz antropologicznych. Zakłócające rozwój biologiczny czynniki środowiskowe określane są przez badaczy jako morfologiczne wskaźniki stresu...
Ważna jest zarówno pierwotna, jak i wtórna profilaktyka chorób nowotworowych. Mają one na celu wyłonienie głównych czynników ryzyka nowotworzenia. Eliminowanie ich, czy też przynajmniej zmniejszenie ekspozycji na takie bodźce, może wielokrotnie powstrzymać rozwój tej utajonej choroby....
Sklep ortopedyczny Med-Orth mieszczący się na terenie Wrocławia to właściwe rozwiązanie dla osób, które zamierzają przeprowadzić skuteczną i szybką rehabilitację. Sprzęt jest pomocny nie tylko dla osób po poważnych kontuzjach, ale też dla wszystkich tych, którzy zmagają się z...